Zobacz jak prosta jest nasza platforma księgowości online

i wypróbuj ją za darmo!

Faktury za darmo

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, ale chciałbyś zaoszczędzić na kosztach fakturowania i księgowania, być może zainteresują Cię faktury za darmo. Oczywiście, zawsze można fakturować ręcznie, jednak oszczędzając pieniądze tracimy w ten sposób całkiem sporo czasu. Poza tym fakturując ręcznie musimy dbać o prawidłowość wyliczeń stawek, numerowania, wprowadzania danych i datowania dokumentów.

Z tej właśnie przyczyny wielu przedsiębiorców wybiera rozwiązania bardziej automatyczne, nawet, jeśli wystawiają oni całkiem niewiele faktur miesięcznie. Przedsiębiorcy chętnie sięgają po aplikacje i programy, które pozwalają im wystawiać faktury za darmo. Można w tym celu posługiwać się wydrukowanym wzorem faktury, czy też korzystać z arkusza kalkulacyjnego do wystawiania faktur.

Wiele osób chwali darmowe programy do fakturowania, ale prawdą jest, że są one mało intuicyjne. Zajmują miejsce na dysku, a i nierzadko zdarza się, że nie aktualizują swoich baz wraz ze zmieniającymi się przepisami prawa. Jeśli zatem chcesz wystawiać faktury za darmo, wybierz formę fakturowania online, która pozwoli Ci wystawiać różnego rodzaju faktury, dowody wewnętrzne i noty korygujące, a poza tym nie wymaga regularnych aktualizacji i nie zabiera miejsca na dysku.
Jesteś zainteresowany?
Sprawdź naszą ofertę
Zielony przycisk rejestracji
Wypróbuj aplikację do księgowości online
45 dni na próbę za darmo!